ksiegarnia-fachowa.pl
wprowadź własne kryteria wyszukiwania książek: (jak szukać?)
Twój koszyk:   0 zł   zamówienie wysyłkowe >>>
Strona główna > Jak szukać?

Książki polskie - publikacje w języku polskim ujęte w naszej ofercie.

Książki zagraniczne - publikacje anglojęzyczne

Kryteria wyszukiwań zamieszczone na naszej stronie umożliwiają precyzyjne odnalezienie żądanych informacji.

Można wybierać dowolne kombinacje naszych poszukiwań. Warto pamiętać, że możemy korzystać z szukania w obydwu ofertach: polskiej i anglojęzycznej jednocześnie, co jest szczególnie przydatne w momencie, kiedy szukamy dostępnej literatury danego autora w tych językach.

Zaznaczając pole "polskie i zagraniczne", pole "autor", możemy następnie wpisać nazwisko interesującego nas autora tzn. nazwisko i ewt. po spacji pierwszą literę imienia, czyli szukając np. publikacji Philipa Kotlera, wpiszemy odpowiednio - kotler p (nie należy używać w tych zapytaniach żadnych dodatkowych znaków)

Wynikiem będzie lista tytułów, obejmująca publikacje tego autora w obydwu językach, jeżeli naturalnie znajdują się one w danym czasie w naszej ofercie.

Jeżeli zamiast pola "autor" wybierzemy w tym złożeniu pole "opis" ukaże się nam lista tytułów zawierająca klucz poszukiwań "kotler p" w opisach dołączonych do każdego z zaprezentowanych przez nas tytułów.

Nazwy wydawców nie zawsze występują jako pojedyncze słowa. Mogą być skrótem lub złożeniem paru słów. Prosimy o tym pamiętać w trakcie wykorzystywania tego kryterium poszukiwań.

 
Wszelkie prawa zastrzeżone PROPRESS sp. z o.o. 2012-2024